Ny spilleplan - Åpner hjemme mot Grorud
NFF har i samarbeid med Norsk Toppfotball og Discovery Networks utarbeidet nye spilleplaner.
I går godkjente regjeringa for Toppfotballåpning. Og endelig er terminlisten for 2021 spikret, vårens eventyr er like rundt hjørnet, som vi gleder oss.
Sugen på gode opplevelser igjen? Få med deg alle kampene fra stadion med sesongkort. Kjøp sesongkort her.
Runde 1 (15/05, lørdag) | Dag/kl | Kanal | ||
---|---|---|---|---|
Aalesund | - | Bryne | Lør 1530 | ESN |
HamKam | - | Stjørdals-Blink | Lør 1800 | D+/ES+ |
Jerv | - | KFUM Oslo | Lør 1800 | D+/ES+ |
Ranheim | - | Grorud | Lør 1800 | D+/ES+ |
Sandnes Ulf | - | Start | Lør 2000 | ESN |
Sogndal | - | Ull/Kisa | Lør 1800 | D+/ES+ |
Strømmen | - | Raufoss | Lør 1800 | D+/ES+ |
Åsane | - | Fredrikstad | Lør 1800 | D+/ES+ |
Runde 2 (19/05-20/05, onsdag-torsdag) | Dag/kl | Kanal | ||
Bryne | - | Ranheim | Ons 1800 | D+/ES+ |
Fredrikstad | - | Sandnes Ulf | Tor 1800 | ESN |
Grorud | - | Strømmen | Tor 1800 | D+/ES+ |
KFUM Oslo | - | HamKam | Ons 1800 | D+/ES+ |
Raufoss | - | Aalesund | Ons 1800 | D+/ES+ |
Start | - | Jerv | Ons 1800 | MAX |
Stjørdals-Blink | - | Sogndal | Ons 1800 | D+/ES+ |
Ull/Kisa | - | Åsane | Tor 1800 | D+/ES+ |
Runde 3 (25/05-26/05, tirsdag-onsdag) | Dag/kl | Kanal | ||
Aalesund | - | KFUM Oslo | Søn 1800 | ESN |
HamKam | - | Grorud | Tir 1800 | D+/ES+ |
Jerv | - | Stjørdals-Blink | Tir 1800 | D+/ES+ |
Ranheim | - | Start | Tir 1800 | D+/ES+ |
Sandnes Ulf | - | Ull/Kisa | Ons 1900 | D+/ES+ |
Sogndal | - | Fredrikstad | Ons 1900 | ESN |
Strømmen | - | Bryne | Tir 1800 | D+/ES+ |
Åsane | - | Raufoss | Tir 1800 | D+/ES+ |
Runde 4 (29/05, lørdag) | Dag/kl | Kanal | ||
Bryne | - | HamKam | Lør 1530 | D+/ES+ |
Fredrikstad | - | Jerv | Søn 1500 | D+/ES+ |
KFUM Oslo | - | Ull/Kisa | Man 1900 | D+/ES+ |
Raufoss | - | Grorud | Lør 1530 | D+/ES+ |
Sogndal | - | Sandnes Ulf | Lør 1530 | MAX |
Start | - | Aalesund | Lør 1800 | ESN |
Stjørdals-Blink | - | Åsane | Lør 1530 | D+/ES+ |
Strømmen | - | Ranheim | Søn 1500 | D+/ES+ |
Runde 5 (12/06, lørdag) | Dag/kl | Kanal | ||
Aalesund | - | Fredrikstad | Lør 2000 | ESN |
Grorud | - | KFUM Oslo | Lør 1800 | D+/ES+ |
HamKam | - | Strømmen | Lør 1800 | MAX |
Jerv | - | Bryne | Lør 1800 | D+/ES+ |
Ranheim | - | Sogndal | Lør 1800 | D+/ES+ |
Sandnes Ulf | - | Raufoss | Lør 1800 | D+/ES+ |
Ull/Kisa | - | Stjørdals-Blink | Lør 1800 | D+/ES+ |
Åsane | - | Start | Lør 1800 | D+/ES+ |
Runde 6 (18/06, fredag) | Dag/kl | Kanal | ||
Bryne | - | Grorud | Fre 1800 | D+/ES+ |
Fredrikstad | - | HamKam | Fre 2000 | ESN |
KFUM Oslo | - | Ranheim | Fre 1800 | D+/ES+ |
Raufoss | - | Jerv | Fre 1800 | D+/ES+ |
Sogndal | - | Aalesund | Fre 1800 | MAX |
Start | - | Ull/Kisa | Fre 1800 | D+/ES+ |
Stjørdals-Blink | - | Sandnes Ulf | Fre 1800 | D+/ES+ |
Strømmen | - | Åsane | Fre 1800 | D+/ES+ |
Runde 7 (22/06, tirsdag) | Dag/kl | Kanal | ||
Aalesund | - | Stjørdals-Blink | Tirs 1800 | D+/ES+ |
Bryne | - | KFUM Oslo | Tirs 1800 | D+/ES+ |
Grorud | - | Start | Tirs 1800 | D+/ES+ |
HamKam | - | Sogndal | Tirs 2000 | ESN |
Jerv | - | Strømmen | Tirs 1800 | D+/ES+ |
Ranheim | - | Raufoss | Tirs 1800 | D+/ES+ |
Ull/Kisa | - | Fredrikstad | Tirs 1800 | MAX |
Åsane | - | Sandnes Ulf | Tirs 1800 | D+/ES+ |
Runde 8 (27/06, søndag) | Dag/kl | Kanal | ||
Fredrikstad | - | Grorud | Søn 1500 | D+/ES+ |
KFUM Oslo | - | Strømmen | Søn 1500 | D+/ES+ |
Raufoss | - | HamKam | Lør 1500 | ESN |
Sandnes Ulf | - | Jerv | Søn 1500 | D+/ES+ |
Sogndal | - | Åsane | Søn 1500 | D+/ES+ |
Start | - | Bryne | Søn 1500 | D+/ES+ |
Stjørdals-Blink | - | Ranheim | Søn 1500 | D+/ES+ |
Ull/Kisa | - | Aalesund | Søn 1500 | MAX |
Runde 9 (02/07, fredag) | Dag/kl | Kanal | ||
Aalesund | - | Åsane | Fre 1800 | D+/ES+ |
Bryne | - | Stjørdals-Blink | Fre 1800 | D+/ES+ |
Grorud | - | Sandnes Ulf | Fre 1800 | D+/ES+ |
HamKam | - | Ull/Kisa | Fre 1800 | MAX |
Jerv | - | Sogndal | Fre 1800 | D+/ES+ |
KFUM Oslo | - | Raufoss | Fre 1800 | D+/ES+ |
Ranheim | - | Fredrikstad | Fre 2000 | ESN |
Strømmen | - | Start | Fre 1800 | D+/ES+ |
Runde 10 (05/07, mandag) | Dag/kl | Kanal | ||
Fredrikstad | - | KFUM Oslo | Man 1800 | D+/ES+ |
Raufoss | - | Bryne | Man 1800 | D+/ES+ |
Sandnes Ulf | - | Aalesund | Man 2000 | ESN |
Sogndal | - | Strømmen | Man 1800 | D+/ES+ |
Start | - | HamKam | Man 1800 | MAX |
Stjørdals-Blink | - | Grorud | Man 1800 | D+/ES+ |
Ull/Kisa | - | Ranheim | Man 1800 | D+/ES+ |
Åsane | - | Jerv | Man 1800 | D+/ES+ |
Runde 11 (12/07, mandag) | Dag/kl | Kanal | ||
Bryne | - | Sogndal | Man 1800 | D+/ES+ |
Grorud | - | Aalesund | Man 1800 | MAX |
HamKam | - | Åsane | Søn 1500 | D+/ES+ |
Jerv | - | Ull/Kisa | Man 1800 | D+/ES+ |
KFUM Oslo | - | Start | Man 2000 | ESN |
Ranheim | - | Sandnes Ulf | Man 1800 | D+/ES+ |
Raufoss | - | Fredrikstad | Man 1800 | D+/ES+ |
Strømmen | - | Stjørdals-Blink | Man 1800 | D+/ES+ |
Runde 12 (17/07-18/07, lørdag-søndag) | Dag/kl | Kanal | ||
Aalesund | - | Jerv | Lør 1500 | D+/ES+ |
Fredrikstad | - | Bryne | Søn 1500 | MAX |
Sandnes Ulf | - | HamKam | Lør 1500 | D+/ES+ |
Sogndal | - | Grorud | Lør 1500 | D+/ES+ |
Start | - | Raufoss | Lør 1500 | MAX |
Stjørdals-Blink | - | KFUM Oslo | Lør 1500 | D+/ES+ |
Ull/Kisa | - | Strømmen | Lør 1500 | D+/ES+ |
Åsane | - | Ranheim | Lør 1500 | D+/ES+ |
Runde 13 (21/07, onsdag) | Dag/kl | Kanal | ||
Bryne | - | Sandnes Ulf | Ons 1800 | D+/ES+ |
Grorud | - | Ull/Kisa | Ons 1800 | D+/ES+ |
HamKam | - | Aalesund | Ons 2000 | ESN |
KFUM Oslo | - | Åsane | Ons 1800 | D+/ES+ |
Ranheim | - | Jerv | Ons 1800 | D+/ES+ |
Raufoss | - | Sogndal | Ons 1800 | D+/ES+ |
Start | - | Stjørdals-Blink | Ons 1800 | D+/ES+ |
Strømmen | - | Fredrikstad | Ons 1800 | D+/ES+ |
Runde 14 (18/08, onsdag) | Dag/kl | Kanal | ||
Aalesund | - | Ranheim | Ons 1800 | MAX |
Fredrikstad | - | Start | Ons 2000 | ESN |
Jerv | - | HamKam | Ons 1800 | D+/ES+ |
Sandnes Ulf | - | Strømmen | Ons 1800 | D+/ES+ |
Sogndal | - | KFUM Oslo | Ons 1800 | D+/ES+ |
Stjørdals-Blink | - | Raufoss | Ons 1800 | D+/ES+ |
Ull/Kisa | - | Bryne | Ons 1800 | D+/ES+ |
Åsane | - | Grorud | Ons 1800 | D+/ES+ |
Runde 15 (22/08-23/08, søndag-mandag) | Dag/kl | Kanal | ||
Bryne | - | Åsane | Man 1800 | D+/ES+ |
Fredrikstad | - | Stjørdals-Blink | Man 1800 | D+/ES+ |
Grorud | - | Jerv | Man 1800 | D+/ES+ |
KFUM Oslo | - | Sandnes Ulf | Man 2000 | ESN |
Ranheim | - | HamKam | Man 1800 | D+/ES+ |
Raufoss | - | Ull/Kisa | Søn 1500 | D+/ES+ |
Start | - | Sogndal | Søn 1500 | ESN |
Strømmen | - | Aalesund | Man 1800 | D+/ES+ |
Runde 16 (28/08-29/08, lørdag-søndag) | Dag/kl | Kanal | ||
Aalesund | - | Raufoss | Lør 1500 | D+/ES+ |
HamKam | - | Start | Søn 1500 | ESN |
Jerv | - | Fredrikstad | Lør 1500 | D+/ES+ |
Sandnes Ulf | - | Grorud | Lør 1500 | D+/ES+ |
Sogndal | - | Ranheim | Lør 1500 | D+/ES+ |
Stjørdals-Blink | - | Bryne | Lør 1500 | D+/ES+ |
Ull/Kisa | - | KFUM Oslo | Lør 1500 | MAX |
Åsane | - | Strømmen | Lør 1500 | D+/ES+ |
Runde 17 (11/09-12/09, lørdag-søndag) | Dag/kl | Kanal | ||
Bryne | - | Aalesund | Lør 1500 | MAX |
Fredrikstad | - | Sogndal | Søn 1500 | ESN |
Grorud | - | Stjørdals-Blink | Lør 1500 | D+/ES+ |
Ranheim | - | Ull/Kisa | Lør 1500 | D+/ES+ |
Raufoss | - | Sandnes Ulf | Lør 1500 | D+/ES+ |
Start | - | KFUM Oslo | Lør 1500 | D+/ES+ |
Strømmen | - | Jerv | Lør 1500 | D+/ES+ |
Åsane | - | HamKam | Lør 1500 | D+/ES+ |
Runde 18 (15/09, onsdag) | Dag/kl | Kanal | ||
Aalesund | - | Grorud | Ons 1800 | D+/ES+ |
HamKam | - | Bryne | Ons 1800 | MAX |
Jerv | - | Åsane | Ons 1800 | D+/ES+ |
KFUM Oslo | - | Fredrikstad | Ons 1800 | D+/ES+ |
Sandnes Ulf | - | Ranheim | Ons 1800 | D+/ES+ |
Sogndal | - | Raufoss | Ons 1800 | ESN |
Stjørdals-Blink | - | Strømmen | Ons 1800 | D+/ES+ |
Ull/Kisa | - | Start | Ons 2000 | ESN |
Runde 19 (19/06-20/09, søndag-mandag) | Dag/kl | Kanal | ||
Bryne | - | Start | Man 2000 | ESN |
Fredrikstad | - | Ull/Kisa | Søn 1500 | ESN |
Grorud | - | Sogndal | Man 1800 | D+/ES+ |
Jerv | - | Sandnes Ulf | Man 1800 | D+/ES+ |
Ranheim | - | Stjørdals-Blink | Søn 1500 | D+/ES+ |
Raufoss | - | KFUM Oslo | Man 1800 | D+/ES+ |
Strømmen | - | HamKam | Søn 1500 | D+/ES+ |
Åsane | - | Aalesund | Man 1800 | D+/ES+ |
Runde 20 (25/09-26/09, lørdag-søndag) | Dag/kl | Kanal | ||
Aalesund | - | Strømmen | Lør 1500 | D+/ES+ |
HamKam | - | Jerv | Fre 1800 | D+/ES+ |
KFUM Oslo | - | Grorud | Lør 1500 | D+/ES+ |
Ranheim | - | Åsane | Lør 1500 | D+/ES+ |
Sandnes Ulf | - | Stjørdals-Blink | Lør 1500 | D+/ES+ |
Sogndal | - | Bryne | Lør 1500 | MAX |
Start | - | Fredrikstad | Søn 1500 | ESN |
Ull/Kisa | - | Raufoss | Lør 1500 | D+/ES+ |
Runde 21 (29/09, onsdag) | Dag/kl | Kanal | ||
Bryne | - | Ull/Kisa | Ons 1800 | D+/ES+ |
Grorud | - | Ranheim | Ons 1800 | D+/ES+ |
HamKam | - | Sandnes Ulf | Ons 2000 | ESN |
Jerv | - | Aalesund | Ons 1800 | D+/ES+ |
Raufoss | - | Start | Ons 1800 | MAX |
Stjørdals-Blink | - | Fredrikstad | Ons 1800 | D+/ES+ |
Strømmen | - | KFUM Oslo | Ons 1800 | D+/ES+ |
Åsane | - | Sogndal | Ons 1800 | D+/ES+ |
Runde 22 (02/10-3/10, lørdag-søndag) | Dag/kl | Kanal | ||
Aalesund | - | HamKam | Søn 1500 | ESN |
Fredrikstad | - | Raufoss | Lør 1500 | D+/ES+ |
KFUM Oslo | - | Stjørdals-Blink | Lør 1500 | D+/ES+ |
Ranheim | - | Strømmen | Lør 1500 | D+/ES+ |
Sandnes Ulf | - | Bryne | Lør 1500 | MAX |
Sogndal | - | Jerv | Lør 1500 | D+/ES+ |
Start | - | Åsane | Lør 1500 | D+/ES+ |
Ull/Kisa | - | Grorud | Lør 1500 | D+/ES+ |
Runde 23 (16/10-17/10, lørdag-søndag) | Dag/kl | Kanal | ||
Aalesund | - | Sogndal | Søn 1500 | ESN |
Bryne | - | Fredrikstad | Lør 1500 | D+/ES+ |
Grorud | - | Raufoss | Lør 1500 | D+/ES+ |
HamKam | - | KFUM Oslo | Lør 1500 | MAX |
Jerv | - | Ranheim | Lør 1500 | D+/ES+ |
Stjørdals-Blink | - | Start | Lør 1500 | D+/ES+ |
Strømmen | - | Sandnes Ulf | Lør 1500 | D+/ES+ |
Åsane | - | Ull/Kisa | Lør 1500 | D+/ES+ |
Runde 24 (20/10, onsdag) | Dag/kl | Kanal | ||
Fredrikstad | - | Strømmen | Ons 1800 | D+/ES+ |
KFUM Oslo | - | Bryne | Ons 1800 | MAX |
Ranheim | - | Aalesund | Ons 2000 | ESN |
Raufoss | - | Stjørdals-Blink | Ons 1800 | D+/ES+ |
Sandnes Ulf | - | Åsane | Ons 1800 | D+/ES+ |
Sogndal | - | HamKam | Ons 1800 | D+/ES+ |
Start | - | Grorud | Ons 1800 | D+/ES+ |
Ull/Kisa | - | Jerv | Ons 1800 | D+/ES+ |
Runde 25 (23/24/25/10, lør-søn-mandag) | Dag/kl | Kanal | ||
Aalesund | - | Sandnes Ulf | Man 1800 | D+/ES+ |
Bryne | - | Raufoss | Man 1800 | D+/ES+ |
Grorud | - | Fredrikstad | Man 1800 | D+/ES+ |
HamKam | - | Ranheim | Man 2000 | ESN |
Jerv | - | Start | Lør 1330 | ESN |
Stjørdals-Blink | - | Ull/Kisa | Man 1800 | D+/ES+ |
Strømmen | - | Sogndal | Man 1800 | D+/ES+ |
Åsane | - | KFUM Oslo | Søn 1500 | D+/ES+ |
Runde 26 (29/10, fredag) | Dag/kl | Kanal | ||
Fredrikstad | - | Åsane | Fre 1800 | D+/ES+ |
Grorud | - | Bryne | Fre 1800 | D+/ES+ |
KFUM Oslo | - | Aalesund | Fre 2000 | ESN |
Raufoss | - | Ranheim | Fre 1800 | D+/ES+ |
Sandnes Ulf | - | Sogndal | Fre 1800 | MAX |
Start | - | Strømmen | Fre 1800 | D+/ES+ |
Stjørdals-Blink | - | Jerv | Fre 1800 | D+/ES+ |
Ull/Kisa | - | HamKam | Fre 1800 | D+/ES+ |
Runde 27 (01/11, mandag) | Dag/kl | Kanal | ||
Aalesund | - | Start | Man 2000 | ESN |
HamKam | - | Raufoss | Man 1800 | D+/ES+ |
Jerv | - | Grorud | Man 1800 | D+/ES+ |
Ranheim | - | KFUM Oslo | Man 1800 | D+/ES+ |
Sandnes Ulf | - | Fredrikstad | Man 1800 | MAX |
Sogndal | - | Stjørdals-Blink | Man 1800 | D+/ES+ |
Strømmen | - | Ull/Kisa | Man 1800 | D+/ES+ |
Åsane | - | Bryne | Man 1800 | D+/ES+ |
Runde 28 (06/11-07/11, lørdag-søndag) | Dag/kl | Kanal | ||
Bryne | - | Jerv | Lør 1500 | D+/ES+ |
Fredrikstad | - | Aalesund | Lør 1500 | MAX |
Grorud | - | Åsane | Lør 1500 | D+/ES+ |
KFUM Oslo | - | Sogndal | Lør 1500 | D+/ES+ |
Raufoss | - | Strømmen | Lør 1500 | D+/ES+ |
Start | - | Ranheim | Søn 1500 | ESN |
Stjørdals-Blink | - | HamKam | Lør 1500 | D+/ES+ |
Ull/Kisa | - | Sandnes Ulf | Lør 1500 | D+/ES+ |
Runde 29 (20/11, lørdag) | Dag/kl | Kanal | ||
Aalesund | - | Ull/Kisa | Lør 1500 | D+/ES+ |
HamKam | - | Fredrikstad | Lør 1500 | D+/ES+ |
Jerv | - | Raufoss | Lør 1500 | D+/ES+ |
Ranheim | - | Bryne | Lør 1500 | D+/ES+ |
Sandnes Ulf | - | KFUM Oslo | Lør 1500 | D+/ES+ |
Sogndal | - | Start | Lør 1500 | D+/ES+ |
Strømmen | - | Grorud | Lør 1500 | D+/ES+ |
Åsane | - | Stjørdals-Blink | Lør 1500 | D+/ES+ |
Runde 30 (27/11, lørdag) | Dag/kl | Kanal | ||
Bryne | - | Strømmen | Lør 1500 | D+/ES+ |
Fredrikstad | - | Ranheim | Lør 1500 | D+/ES+ |
Grorud | - | HamKam | Lør 1500 | D+/ES+ |
KFUM Oslo | - | Jerv | Lør 1500 | D+/ES+ |
Raufoss | - | Åsane | Lør 1500 | D+/ES+ |
Start | - | Sandnes Ulf | Lør 1500 | D+/ES+ |
Stjørdals-Blink | - | Aalesund | Lør 1500 | D+/ES+ |
Ull/Kisa | - | Sogndal | Lør 1500 | D+/ES+ |