Nyheter
juni 2023
-
21. juni 2023Fikk mye spilletid
Lasse Qvigstad kosa seg i debuten på U21 landslaget. (Foto: Lars Magnus Tangen / NFF / Fotball.no)
-
20. juni 2023Behov for brukte gressko
Ranheim skal under Skandia Cup være støttespiller for et G19 lag fra Kenya, Stawisha Jamii. (Foto: Stawishajamii.org)
-
20. juni 2023God stemning, Onkel P og tidenes største Gatelagsturnering
Sist uke reiste 12 spillere, Robert og undertegnende til Bergen for å delta i det som for mange er årets høydepunkt. Nasjonal turnering for Gatelag.
-
18. juni 2023Tounekti på lån til Ranheim
Vi ønsker Sebastian Tounekti velkommen til Ranheim på lån fra Haugesund. (Foto: privat)
-
14. juni 2023Kjøpt to eller flere ender?
Da har du rett på lunsjbonger
-
13. juni 2023Velkommen til sommeravslutning
Lørdag 24. juni fra klokken 13:00.
-
12. juni 2023Nicklas og Lasse på landslagsoppdrag
To Ranheimsspillere er tatt ut, og har reist på landslagsoppdrag.
-
11. juni 2023Kongsvinger - Ranheim 3-0 (1-0)
Kongsvinger ble for sterke på Gjemselund.
-
09. juni 2023- Vi ser ikke så mye på tabellen
Kåre håper å se et lag som er bedre enn vi var mot Moss i søndagens bortekamp mot Kongsvinger
-
07. juni 2023- Man vil jo spille så mye som mulig
Lasse Qvigstad startet dagens kamp som høyreback, og avsluttet som venstre indreløper.